3D Kıl Tekniği

Kıl tekniği ile kaş kontür uygulaması; kendi kaşlarınızın renginde ve yönünde kıl görünümlü çizgiler ile yapılır. Bu teknik sayesinde en doğal görüntü elde edilir. Microblading veya Micropigmentation ile uygulanabilir.

 

Dolgu Tekniği

Kaş kontür dolgu tekniğinde, kaşların arasındaki tüm boşluklar doldurularak yapılır. Uygulama sırasında Micropigmentation tekniği kullanılır. Dolgu tekniği ile yapılan uygulamalar daha uzun süre kalıcıdır.

 

Gölgeleme Tekniği

Gölgeleme tekniği, kıl tekniği ile dolgu tekniğinin bir arada uygulamasıdır. Önce kıl tekniği uygulanarak kaşlarda doğal bir görünüm sağlanır. Daha sonra kalıcılık için kaşların arasındaki boşluklar doldurulur.

 

UYGULAMA AŞAMALARI

Planlama
Uygulama yaptıracak kişinin karakteristiğine, ruhuna ve yüz hattına en uygun kaş tasarım hangisi olacağına dair kişinin beklentileriyle örtüşecek en iyi seçim üzerine hem tanışma hem de karşılıklı fikir alışverişi yapılır.
Temizleme

Uygulamaya başlamadan önce steril kişiye özel mendille kaş ve çevresi temizlenir.

Krem Sürülür

Anestezi krem sürülerek işlem yapılırken acı çekilmesi engellenir.

Altın Oran Cetveli

Kaşların başlangıç noktaları, burun ucunun orta noktasıyla iki kaşın orta noktası belirlenir bu işlemler yapılırken altın oran cetveli kullanılır. Kaşların başlangıç noktaları belirlenirken göz dikkate alınır. Aksi takdirde sağa veya sola kaymış kaşları dikkate almak bizi yanıltır. Bu işlemler yapılırken aynı zamanda ölçüm bandı kullanılır.

Tüm Ekipmanlar Kişiye Özel

Bir kaş işleminde kullanılan kalem ucu ve boya kabı kişiye özel olup uygulama işlemi yaptıran kişiye güven vermesi amacıyla yeni olarak paketinden uygulama esnasında çıkartılır. 

Kaş Kontür Uygulaması

Uygulama yapılırken seçilecek tonun rengi kaşın doğal rengiyle örtüşmesi önemli. Kaş kontür uygulaması yapıldıktan sonra pigment kaşın üzerine sürülür ve 10 dakika beklenir. Bu işlem pigmentin deri altına iyice hapsolmasını sağlar.Pigment, saç ve kaşın doğal rengine uygun olarak, cildin dermis tabakasının yüzeyine, manuel olarak yapılır. Atışlar, doğal kılın yönüne doğru atılır, böylelikle en gerçekçi görünümü yakalamış oluruz.

Bize Ulaşın

Microblading ile Kalıcı Makyaj kaş kontürü kıl tekniği uygulamaları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için ücretsiz ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

Adres:Mall of İstanbul ,Mahmutbey, Süleyman Demirel Bulvarı,34306 Başakşehir/İstanbul

Telefon: (545) 901-76-11
E-mail : [email protected]

 

İletişim Bilgileri

Dilediğiniz konuda bizimle irtibat kurmaktan çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Adres

Mall of İstanbul ,Mahmutbey, Süleyman Demirel Bulvarı,34306 Başakşehir/İstanbul

Bir Mesaj Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi.